Plugins - YITH WooCommerce Wishlist - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (99 entries)

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Delete
hu: Törlés

en: None
hu: Nincs

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Save
hu: Mentés

en: Content of the tab. (HTML is supported)
hu: A fül tartalma (HTML kódok támogatottak)

en: Add custom product tab
hu: Egyedi fül hozzáadása

en: Do you want to remove the custom tab?
hu: Eltávolítod az egyedi fület?

en: Element deleted correctly.
hu: Az elem sikeresen törölve.

en: Element updated correctly.
hu: Az elem sikeresen frissítve.

en: Database imported correctly.
hu: Adatbázis sikeresen importálva.

en: An error has occurred during import. Please try again.
hu: Hiba az importáláskor. Próbáld meg újra!

en: The added file is not valid.
hu: A file hibás.

en: Sorry, import is disabled.
hu: Az importálás tiltva van.

en: Sorting successful.
hu: Rendezés sikeres.

en: Edit title
hu: Cím szerkesztése

en: Product name
hu: Termék neve

en: Unit price
hu: Egységár

en: Stock status
hu: Készlet állapota

en: Remove this product
hu: Termék eltávolítása

en: Free!
hu: Ingyenes

en: Out of stock
hu: Nincs készleten

en: In Stock
hu: Készleten

note: translators: date added label: 1 date added.
en: Added on: %s
hu: Hozzáadva : %s

en: Shared
hu: Megosztott

en: Private
hu: Privát

en: Public
hu: Nyilvános

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Reset Defaults
hu: Alaphelyzet visszaállítása

en: Delete image
hu: Kép törlése

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: No sidebar
hu: Nincs oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Choose a sidebar
hu: Oldalsáv választás

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Add Images to Gallery
hu: Képek hozzáadása a galériához

en: Add to gallery
hu: Galériához adás

en: Add images
hu: Kép hozzáadása

en: Close all
hu: Összes bezárása

en: Expand all
hu: Összes megjelenítése

en: Value
hu: Érték

en: Plugins Activated
hu: Aktivált pluginek

en: Plugins Upgraded
hu: Frissített pluginek

en: Name
hu: Név

en: Settings
hu: Beállítások

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
hu: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integráció

en: Enable slider in wishlist
hu: Engedélyezi a slidert a kedvencek listájában

en: The changes you have made will be lost if you leave this page.
hu:  változtatások elvesznek, ha elhagyod az oldalt.

en: Social text
hu: Közösségi szöveg

en: Social image URL
hu: Közösségi ikon URL

en: Reset to default
hu: Visszaállítás

en: Plugin Settings
hu: Pugin beállításai

en: The element you have entered already exists. Please, enter another name.
hu: Ilyen elem már létezik. Adj meg más nevet!

en: Settings saved
hu: Mentve

en: Settings reset
hu: Visszaállítva

en: No products added to the wishlist
hu: Nincs még hozzáadva termék

en: Wishlist page
hu: Kedvencek oldal

en: Default wishlist name
hu: Alapértelmezett kedvencek lista név

note: translators: 1. Blog name.
en: My wishlist on %s
hu: Kedvencek listám: %s

en: After "Add to cart"
hu: "Kosárba" után

en: After thumbnails
hu: Bélyegképek után

en: After summary
hu: Összegzés után

en: Use shortcode
hu: Beillesztőkód

en: Redirect to cart
hu: Kosárhoz itányítás

en: Remove if added to the cart
hu: Törli, ha a kosárba lett téve

en: Remove the product from the wishlist after it has been added to the cart
hu: Törli a terméket a kedvencek közül, amikor a kosárba kerül.

en: "Add to wishlist" text
hu: A kedvencekhez adás szövege

en: Add to wishlist
hu: Kedvencekhez

en: "Browse wishlist" text
hu: A kedvencek megtekintésének szövege

en: Browse wishlist
hu: Kedvencek megtekintése

en: "Product already in wishlist" text
hu: "A termék már hozzá lett adva" szöveg

en: The product is already in your wishlist!
hu: A termék már hozzá lett adva!

en: "Product added" text
hu: "Termék hozzáadva" szöveg

en: Product added!
hu: Termék hozzáadva!

en: "Add to cart" text
hu: "Kosárba" szöveg

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Custom CSS
hu: Egyedi CSS

en: "Added to wishlist" icon
hu: "Kedvencekhez adom" ikon

en: "Add to cart" icon
hu: "Kosárba" ikon

en: Share on Facebook
hu: Megosztás: Facebook

en: Tweet on Twitter
hu: Megosztás: Twitter

en: Pin on Pinterest
hu: Megosztás: Pinterest

en: "Add to wishlist" icon
hu: "Kedvencek" gomb

en: Background
hu: Háttér

en: Text
hu: Szöveg

en: Border
hu: Keret

en: Share on:
hu: Megosztás:

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
hu: Nem sikerült a terméket hozzáadni.

en: Product successfully removed.
hu: Sikeresen eltávolítva.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
hu: Hiba. Nem sikerült a termék eltávolítása.

[ctx: page_slug]
en: wishlist
hu: kedvencek

en: Save Changes
hu: Mentés

en: If you continue with this action, you will reset all options in this page.
hu: Ez a lehetőség minden opciót alaphelyzetbe állít vissza.

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: YITH Plugins
hu: YITH Bővítmények

en: Wishlist
hu: Kedvencek
