Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (342 entries)

en: Enable "Try it out" buttons in add new plugin screen.
hu: Engedélyezze a „Próbálja ki” gombokat az új bővítmény hozzáadása képernyőn.

en: Clicking on it will spin up a new WordPress instance with the respective plugin installed. Powered by %s.
hu: Ha rákattint, egy új WordPress példány indul el a megfelelő bővítménnyel telepítve. A motor: %s.

en: add new plugins
hu: új bővítmények hozzáadása

en: If this feature is activated, you’ll see “Try it out”-buttons on the screen where you can
hu: Ha ez a funkció aktív, akkor a képernyőn „Próbálja ki” gombokat fog látni, ahol

en: Test new plugins before installing:
hu: Új bővítmények kipróbálása a telepítés előtt:

en: click here to select multiple sites
hu: kattintsunk ide több oldal kiválasztásához

en: Adjust URLs in post content for new subsite
hu: Állítsa be az URL-eket az új alwebhely bejegyzéseiben

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: Move <b>Copy & Delete Posts</b> <u>menu item</u> under <b>Tools</b> dropdown
hu: Mozgassa a <b>Másolási és Törlési Bejegyzések</b> <u>menüelemet</u> a <b>Eszközök</b> legördülő menü alá

en: All post meta
hu: Minden bejegyzés meta

en: Ok, done!
hu: Oké, kész!

en: No, I don't want to help you to improve the plugin.
hu: Nem, nem szeretnék segíteni a bővítmény fejlesztésében.

en: Trouble logging in there?
hu: Problémák a bejelentkezéssel?

en: Go to forum
hu: Menjen a fórumra

en: However, we noticed some optimization potential on your server.
hu: Azonban észrevettünk némi optimalizálási potenciált a szerverén.

en: Copy worked!
hu: Másolás kész!

en: %b_start%Please%b_end% copy below logs %a_start%into the forum%a_end% so that we can make the plugin even better (for free)!
hu: %b_start%Kérjük%b_end% másolja le az alábbi naplókat %a_start%a fórumba%a_end%, hogy még jobbá tehessük a bővítményt (ingyenesen)!

en: Invalid ID argument.
hu: Érvénytelen azonosító érvényeztetés.

en: Copy logs
hu: Naplók másolása

en: Copy to clipboard failed, your browser does not support this function.
hu: Sikertelen vágólapra másolás, a böngészője nem támogatja ezt a funkciót.

en: Copy to clipboard was successfull.
hu: Másolás a vágólapra sikerült.

en: We couldn't catch current tasks, please try again later.
hu: Nem tudtunk elérni jelenlegi feladatokat, kérlek, próbáld újra később.

en: We can't confirm that we killed this task now, please try again later or check if it't killed.
hu: Nem tudjuk megerősíteni, hogy most kivégeztük ezt a feladatot, kérlek, próbáld újra később vagy nézd meg, hogy ki lett-e végezve.

en: This task has already ended this work, please wait for list refresh and try again.
hu: Ez a feladat már befejezte ezt a munkát, kérlek, várj a lista újratöltődésére és próbáld újra.

en: We can't hide this task now, – maybe it't already hidden. Please try again later.
hu: Nem tudjuk most elrejteni ezt a feladatot, – lehet, hogy már el van rejtve. Kérlek, próbáld újra később.

en: You can't clear messages when tasks are in progress, please firstly kill tasks or wait till the end.
hu: Nem tudod kitörölni az üzeneteket, amikor a feladatok folyamatban vannak, kérlek, először végezd ki a feladatokat vagy várj a végéig.

en: Untitled Copy
hu: Névtelen Másolat

en: Average time is 8 copies per second.
hu: Az átlagos idő 8 másolat másodpercenként.

en: If you’re making a lot of copies it can take a while
            <br>(up to 5 minutes if you’re on a slow server).
hu: Ha sok másolatot készítesz, beletelhet egy bizonyos időbe
            <br>(akár 5 perc is, ha egy lassú szerveren vagy).

en: Please wait, copying in progress...
hu: Kérlek, várj, másolás folyamatban...

en: Successfull copy image
hu: Sikeres képmásolás

en: to
hu: -hoz

en: Link cats
hu: Link cat-ok

en: Nav Menus
hu: Nav Menük

en: define it for this case
hu: határozd meg ehhez az esethez

en: Settings:
hu: Beállítások:

en: Copy now!
hu: Másolás most!

en: Clear notifiactions
hu: Értesítések törlése

en: Done:
hu: Kész:

en: In progress:
hu: Folyamatban:

en: Copy & Delete
hu: Másolás & Törlés

en: Copy and jump to editing
hu: Másolás és ugrás a szerkesztéshez

en: Copy it!
hu: Másold!

en: Making more than 50 copies will take some time. – depending on your server.
hu: Több, mint 50 másolat készítése fel fog venni egy kis időt. – a szerveredtől függően.

en: this site
hu: ez az oldal

en: time(s)
hu: x

en: USM Settings
hu: USM Beállítások

en: Yoast Settings
hu: Yoast Beállítások

en: Woo Settings
hu: Woo Beállítások

en: Plugin options:
hu: Bővítmény opciók:

en: Feat. image
hu: Kiemelt kép

en: –– Profiles ––
hu: –– Profilok ––

en: Clean slate
hu: Tiszta lap

en: –– Select ––
hu: –– Kiválasztás ––

en: Use as basis settings
hu: Használd alapbeállításokként

en: Elements to copy:
hu: Másolandó elemek:

en: Your account on Wordpress.org (where you open a new support thread) is different to the one you login to your WordPress dashboard (where you are now). If you don't have a WordPress.org account yet, please sign up at the top right on here. It only takes a minute :) Thank you!
hu: A fiókod a WordPress.org-on (ahol megnyitasz egy új támogatási fonalat) különbözik attól, amelyikkel a WordPress irányítópultodba jelentkezel be (ahol most vagy). Ha nincs még WordPress.org fiókod, kérlek, regisztrálj itt jobbról felül. Csak egy percbe telik :) Köszönjük!

en: <b>Questions?</b> We're happy to help in the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Support Forum</a>.
hu: <b>Kérdések?</b> Örömmel segítünk a <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Támogatási Fórumban</a>.

en: You will be notified when the deletion process ends via <span class="cdp-green">Admin Bar Menu</span>.
hu: Értesítve leszel, amikor a törlési folyamat befejeződik a <span class="cdp-green">Rendszergazda Sáv Menü</span>által.

en: Delete selected pages/posts!
hu: Töröld a kiválasztott oldalakat/bejegyzéseket!

en: I completed <u>all</u> steps, it’s ok!
hu: Befejeztem az <u>összes</u> lépést, rendben van!

en: Select this option to move deleted posts to trash (instead of deleting them permanently right away).
hu: Válaszd ki ezt az opciót, hogy áthelyezd a törölt bejegyzéseket a kukába (ahelyett, hogy rögtön véglegesen törölnéd őket).

en: Yes, keep deleted posts in trash!
hu: Igen, tartsd a törölt bejegyzéseket a kukában!

en: Move post(s) to trash?
hu: Áthelyezed a bejegyzést(-eket) a kukába?

en: If it’s necessary the process will dynamically slow down - depending on your server’s resource consumption. For example, if you’re using another plugin which is running a background process and it takes a lot of resources (+50%), our plugin will wait/slow down until the other process is complete.
hu: Ha szükséges, a folyamat dinamikusan le fog lassulni - függően a szervered erőforrás használatától. Például, ha egy másik bővítményt használsz, amelyik egy háttérfolyamatot futtat és sok erőforrást igényel (+50%),a bővítményünk várni fog/le fog lassulni, amíg a másik folyamat befejeződik.

en: Enable this if you want to have your posts/pages getting deleted in batches (instead of all at once).<br />This reduces the risk of timeouts if you have a lot to delete.<br />
hu: Engedélyezd ezt, ha azt akarod, hogy a bejegyzéseid/oldalaid halmokban legyenek törölve (ahelyett, hogy egyszerre az egész).<br />Ez csökkenti a szünetek esélyét, ha sok törölnivalód van.<br />

en: per minute
hu: percenként

en: Delete
hu: Törlés

en: Deletion throttling
hu: Törlés elfojtása

en: Enable this if you want to redirect the urls from your deleted posts/pages to the main one you decided to keep.
hu: Engedélyezd ezt, ha át akarod irányítani az url-eket a törölt bejegyzéseidről/oldalaidról a főre, amelyikről úgy döntöttél, hogy meghagyod.

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Disabled
hu: Letiltott

en: Automatic redirection
hu: Automatikus átirányítás

en: Check if you need these features (optional):
hu: Ellenőrizd, hogy szükséged lesz-e ezekre a funkciókra (nem kötelező):

en: Select all the posts & pages which should be deleted (by ticking the checkboxes in the table above).
hu: Válaszd ki az összes bejegyzést & oldalt, amelyet ki kellene töröni (kipipálván a dobozokat a fenti táblázatban).

en: Make sure you created a backup with, e.g. with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>.
hu: Győződjünk meg róla, hogy létrehoztunk egy biztonsági másolatot, pl. <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">ezzel a bővítménnyel</a>.

en: Steps to deletion:
hu: Lépések a törléshez:

en: You selected <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> pages/posts to be deleted
hu: Kiválasztottál <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> oldalt/bejegyzést a törléshez

en: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Select all</u> (also from other pages)
hu: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Összes kiválasztása</u> (más oldalakról is)

en: # of words
hu: szavak száma

en: Date created
hu: A létrehozás dátuma

en: Type
hu: Típus

en: per page
hu: oldalanként

en: Show
hu: Mutatás

en: Scan has found [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplicates
hu: A szkennelés talált [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] másolatokat

en: Scan for duplicates now!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(at this point nothing gets deleted)</small>
hu: Szkennelés másolatokért most!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(ezen a ponton semmi nem lesz törölve)</small>

en: <b>Filter results (optional)</b>: Only list them, if they<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>
hu: <b>Találatok</b>: Csak akkor sorold fel őket, ha<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>

en: Delete ALL duplicates, don’t keep any (Be careful!)
hu: ÖSSZES másolat törlése, ne hagyj meg egyet sem (Légy óvatos!)

en: Keep the newest duplicate (typically the last copy you made)
hu: Tartsd meg a legújabb másolatot (általában az utolsó másolat, amit készítettél)

en: Keep the oldest duplicate (typically the original)
hu: Tartsd meg a legrégebbi másolatot (általában az eredeti)

en: Which version do you want to keep?
hu: Melyik verziót akarod megtartani?

en: Huh?
hu: Tessék?

en: Also count pages/posts of different types as duplicates
hu: Számold a különböző típusú oldalakat/bejegyzéseket is másolatokként

en: Only count pages/posts of the same type as duplicates
hu: Csak az ugyanolyan oldalakat/bejegyzéseket számold másolatként

en: ...need others? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Suggest them!</a>
hu: ...szükséged van másokra is? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Ajánld őket!</a>

en: Word count
hu: Szószám

en: Excerpt (<span class="cdp-no-empty-text"><b>including</b> empty</span>)
hu: Excerpt (<span class="cdp-no-empty-text"><b>tartalmazva</b> üres</span>)

en: When does “yes” make sense here?
hu: Mikor van az "igen"-nek itt értelme?

en: The copies you created may have been given different titles automatically (according to the rules in <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">this section</a>) and therefore would not count as duplicates as they have different titles.<br /><br />To remedy this, you can select “Yes” here so that those posts/pages also get considered as duplicates.
hu: A másolatok, amelyeket létrehoztál, lehet, hogy automatikusan más neveket kaptak (az <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">ebben a szakaszban</a> való szabályoknak megfelelően), és következésképpen nem számítanak másolatoknak, mivel különböző címük van.<br /><br />Hogy ezt orvosold, kiválaszthatod itt az "Igen"-t, hogy azok a bejegyzések/oldalak is másolatnak legyenek véve.

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Do you want to consider different titles still to be identical if a) the copied posts/pages<br />were created by this plugin and b) they were not modified thereafter?
hu: Azt akarod, hogy a különböző címek is egyformának legyenek tekintve, ha a) a másolt bejegyzések/oldalak<br />ezen bővítmény által voltak létrehozva és b) azután nem voltak módosítva?

en: Slugs are never 100% identical (i.e. Wordpress adds a counter automatically to ensure they are unique). The rule to only have them at least 85% identical does the job fine (you can see after the scan which posts are considered identical).
hu: A slug-ok sose 100% egyformák (pl. a WordPress automatikusan számlálót ad hozzá, hogy biztosítsa, hogy egyediek). A szabály, hogy legalább 85%-ban legyenek egyformák megfelel erre a célra (a szkennelés után láthatod melyik bejegyzések vannak egyformának tekintve).

en: Similar slug
hu: Hasonló slug

en: (show more options)
hu: (mutass több opciót)

en: Count them as duplicates if they are identical with respect to <u class="cdp-f-w-bold">all</u> of the below...
hu: Tekintsd őket másolatnak, ha egyformák, tisztelettel az<u class="cdp-f-w-bold">összes</u> alábbira...

en: Custom posts
hu: Egyedi bejegyzések

en: Scan for duplicates in...
hu: Szkennelj másolatokért ennyi időn belül...

en: Go premium now
hu: Válj prémiumossá most

en: And: you can also use this feature for any other redirections you may need
                          (not only redirects from deleted posts/pages)!
hu: És: használhatod ezt a funkciót bármely más átirányításhoz is, amelyre szükséged lehet
                          (nem csak a törölt bejegyzésekről/oldalakról való átirányításokhoz)!

en: This isn’t just good for your visitors, but also for SEO: the “link juice” from your old (deleted) articles will be forwarded to the versions you keep, helping you to rank higher in search engines.
hu: Ez nem csak a látogatóidnak jó, de a SEO-nak is: a "link nedv" a régi (törölt) cikkjeidből továbítva lesznek a megtartott verziókhoz, segítve téged a magasabb helyezésben a keresőmotrokban.

en: As part of the <span class="cdp-green">premium plugin</span> you can enable redirects, so that the URLs of your deleted posts/pages automatically take visitors to the version which you decided to keep.
hu: A <span class="cdp-green">prémium bővítmény</span> részeként engedélyezhetsz átirányításokat, hogy a törölt bejegyzéseid/oldalaid URL-jei automatikusan fogadjanak látogatókat a verzióhoz, amelyről úgy döntöttél, hogy megtartod.

en: Redirection
hu: Átrirányítás

en: Automatic Cleanup
hu: Automatikus Tisztítás

en: Manual Cleanup
hu: Manuális Tisztítás

en: Before you delete anything here (which cannot be undone!) we <b class="cdp-f-w-bold">strongly suggest</b><br />
                    that you create a backup, for example with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>
hu: Mielőtt itt bármit kitörölnénk (amit nem lehet visszacsinálni!) <b class="cdp-f-w-bold">határozottan ajánlott</b><br />
                    biztonsági másolat létrehozása, például <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">a bővítménnyel</a>

en: Delete duplicate posts/pages
hu: Bejegyzések/oldalak másolatának törlése

en: ...and after your copy frenzy, you may need to…
hu: ...és amiután őrülten másolod, lehet szükséges lesz...

en: Show post export & import buttons
hu: Mutasd a bejegyzés export & import gombokat

en: Hide copy tooltip on hover and only show the button
hu: Rejtsd el a másolás lebegő tooltip-et és jelenítsd meg csak a gombot

en: Additional features
hu: Hozzáadott funkciók

en: If checked, you will see a reference to the original post/page (on the copied version).
hu: Ha ki van pipálva, fogsz látni egy hivatkozást az eredeti bejegyzéshez/oldalhoz (a másolt verzión).

en: Show reference to original item?
hu: Legyen hivatkozás megjelenítve az eredeti tételhez?

en: Gutenberg editor
hu: Gutenberg szerkesztő

en: Bulk actions menu
hu: Tömeges műveletek menü

en: Edit screens
hu: Képernyők szerkesztése

en: Posts/pages lists
hu: Bejegyzések/oldalak listái

en: Display copy option on...
hu: Jeleníts meg másolás opciót...

en: Custom posts types
hu: Egyedi bejegyzés típusok

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content types which can be copied
hu: Másolható tartalomtípusok

en: Which user role(s) should be able to copy & delete? <i style="color: gray">– The role also must have access to the dashboard.</i>
hu: Melyik felhasználói szerepnek(-eknek) legyen lehetősége másolni & törölni? <i style="color: gray">– A szerepnek hozzáférése kell legyen az irányítópulthoz is.</i>

en: User level permissions
hu: Felhasználói szintű engedélyek

en: ALWAYS change the type when copied (posts will become pages, pages will become posts)
hu: MINDIG cseréld ki a típust, amikor másolod (a bejegyzések oldalakká válnak, az oldalak bejegyzésekké válnak)

en: Copies will be the same type as the original
hu: A másolatok ugyanolyan típusúak lesznek, mint az eredeti

en: However, if you want it as a <b class="cdp-f-w-bold">default setting option</b>, then please select it below:
hu: Viszont, ha <b class="cdp-f-w-bold">alapértelmezett beállítási opcióként</b> akarod, akkor kérlek, válaszd ki alább:

en: If you want to make a page out of a post, or vice versa, then you can do this on a <b class="cdp-f-w-bold">case by case basis</b> if you select the option “Define it specifically for this case” in the copy-tooltip, and then select this option on the following screen in the tooltip.
hu: Ha egy oldalt akarsz készíteni egy bejegyzésből, vagy fordítva, akkor megteheted ezt <b class="cdp-f-w-bold">esetenkénti alapon</b>, ha kiválasztod a "Határoozd meg kifejezetten ehhez az esethez" opciót a másolás tooltip-ben, majd válaszd ki ezt az opciót a következő képernyőn a tooltip-ben.

en: By default, the type of what you copy does not change, i.e. if you copy a post the new version will also be a post, and the same for pages.
hu: Alapértelmezetten annak a típusa, amit másolsz, nem változik, pl. ha másolsz egy bejegyzést, az új verzió is egy bejegyzés lesz, és ugyanígy az oldalakkal.

en: Pages vs. Posts converter
hu: Oldalak vs. Bejegyzések átalakító

en: If you created multiple copies in one go, you’ll be taken to the first copy.
hu: Ha egyszerre több másolatot hoztál létre, az első másolathoz leszel irányítva.

en: Decide on a case-by-case basis (adds new button on copy screen)
hu: Határozd meg esetenkénti alapon (új gombot ad hozzá a másolási képernyőhöz)

en: Take me to the edit-page of the created copy
hu: Vigyél a létrehozott másolat szerkesztési oldalára

en: Leave me where I was
hu: Hagyj ott, ahol voltam

en: Navigation after copying
hu: Irányítás másolás után

en: <b class="cdp-ff-b4">Other</b> options
hu: <b class="cdp-ff-b4">Más</b> opciók

en: If you make multiple copies in one go, use the Counter-option as otherwise some copies will have the same name.
hu: Ha egyszerre több másolatot hozol létre, használd a Számláló opciót, mert másképp néhány másolatnak ugyanaz lesz a neve.

en: If you’re not of the drag & droppy-type, you can also enter shortcodes [Counter], [CurrentDate] and [CurrentTime].
hu: Ha nem az a húzás & elengedés típusú vagy, megadhatsz shortcode-okat is [Számláló], [JelenegiDátum] and [JelenlegiIdő].

en: You can also type tailored text into the fields above.
hu: Írhatsz megszabott szöveget is a fenti mezőkbe.

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current time</b> in hh:mm:ss format
hu: A <b class="cdp-f-w-semi-bold">jelenlegi idő</b> hozzáadása óó:pp:mm formátumban

en: CurrentTime
hu: JelenlegiIdő

en: format.
hu: formátum.

en: Custom
hu: Egyedi

en: dd/mm/yyyy
hu: nn/hh/éééé

en: mm/dd/yyyy
hu: hh/nn/éééé

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current date</b> in
hu: A <b class="cdp-f-w-semi-bold">jelenlegi dátum</b> hozzáadása

en: CurrentDate
hu: JelenegiDátum

en: Adds an <b class="cdp-f-w-semi-bold">incremental counter</b> (starting with “2”)
hu: A <b class="cdp-f-w-semi-bold">járulékos számláló</b> hozzáadása ("2"-vel kezdve)

en: Counter
hu: Számláló

en: Drag & drop the automatic elements into the Prefix/Suffix fields to add them.
hu: Húzd & engedd el az automatikus elemeket az Előtag/Utótag mezőkbe, hogy hozzáadd őket.

en: Example based on current selections:
hu: Példa a jelenlegi válogatások alapján:

en: Change to blank
hu: Cseréld ki üresre

en: Suffix
hu: Utótag

en: Prefix
hu: Előtag

en: Build your preferred naming logic for the copies:
hu: Építsd meg a kedvelt elnevezési logikád a másolatokhoz:

en: What <b class="cdp-ff-b4">name(s)</b> should the copies have?
hu: Milyen <b class="cdp-ff-b4">nevei(-k)</b> legyenek a másolatoknak?

en: Close section
hu: Szakasz bezárása

en: Save
hu: Mentés

en: Do you know anything else you want to have copied (e.g. data added by a different plugin)? <br />
                    Please <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">tell us about it</span></a>, we always want to further improve this plugin! :)
hu: Tudsz valami mást, amiről másolatot szeretnél készíteni (pl. más bővítmény által hozzáadott adatok)? <br />
                    Kérlek, <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">mondd el nekünk</span></a>, mindig tovább szeretnénk fejleszteni ezt a bővítményt! :)

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> as the original.
hu: ...ugyanazok a beállítások a <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO bővítményből</span></a> mint az eredeti.

en: Yoast SEO Settings
hu: Yoast SEO Beállítások

en: …the same settings from the <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> as the original.
hu: ...ugyanazok a beállítások az <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Alapvető Közösségi Média bővítményből</span></a> mint az eredeti.

en: Ultimate Social Media Settings
hu: Alapvető Közösségi Média Beállítások

en: …get empty settings.
hu: ...kapj üres beállításokat.

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> as the original.
hu: ...ugyanazok a beállítások a <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce bővítményből</span></a> mint az eredeti.

en: WooCommerce Settings
hu: WooCommerce Beállítások

en: …copy only required post/page metadata.
hu: ...csak a szükséges bejegyzések/oldalak metaadatainak másolása.

en: …clone all metadata tags assigned to post/page.
hu: ...az összes bejegyzéshez/oldalhoz kötött metaadat címke másolása.

en: Link categories
hu: Link kategóriák

en: …be without private taxonomy.
hu: ...privát rendszertan nélkül legyen.

en: …get this private taxonomy from the original.
hu: ...szerezd meg ezt a privát rendszertant az eredetiből.

en: Navigation Menus
hu: Irányítás Menük

en: …be without custom taxonomy.
hu: ...egyedi rendszertan nélküli legyen.

en: …get all custom taxonomy from the original.
hu: ...szerezd meg az összes egyedi rendszertant az eredetiből.

en: Taxonomies
hu: Rendszertanok

en: …be without any tags.
hu: ...bármilyen címke nélküli legyen.

en: …get all tags of the original post.
hu: ...szerezd meg az eredeti bejegyzés összes címkéjét.

en: Tags
hu: Címkék

en: …be Uncategorized, no categories will be copied.
hu: ...Beosztatlan legyen, semmilyen kategória nem lesz másolva.

en: …get all categories from the original post.
hu: ...szerezd meg az eredeti bejegyzés összes kategóriáját.

en: Categories
hu: Kategóriák

en: …get the menu order set to default (0).
hu: ...állíttasd be a menü sorrendjét alapértelmezettre (0).

en: …get the <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menu order</span></a> from the original.
hu: …szerezd meg a <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menü sorrendet</span></a> az eredetiből.

en: Menu order
hu: Menü sorrend

en: …get no comments from the original.
hu: ...ne kapj semmilyen hozzászólást az eredetiből.

en: …get all comments from the original.
hu: ...kapd meg az összes hozzászólást az eredetiből.

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: …not get their child pages copied along (if the page is a parent).
hu: ...ne legyenek a gyerekoldalaik mellékesen másolva (ha az oldal egy szülő).

en: …get their <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">child pages</span></a> copied as well, with all current settings applied to child-duplicates (if the page is a parent).
hu: ...legyenek a <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">gyerekoldalak</span></a> is másolva, az összes jelenlegi beállítással, amelyek a gyerek-másolatokra is érvényesek lesznek (ha az oldal egy szülő).

en: Children
hu: Gyerekek

en: …get existing attachments from the original.
hu: ...szerezz létező csatolmányokat az eredetitől.

en: …create new <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">attachments</span></a> (duplicates in Media Library) as well. <i>Recommended only for Multisites.</i>
hu: ...hozz létre új <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">csatolmányokat</span></a> (másolatok a Média Könyvtárban) is. <i>Csak MultiSite-okhoz ajánlott.</i>

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: …get no password.
hu: ...ne szerezz jelszavat.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">password</span></a> as original.
hu: ...szerezd meg ugyanazt a <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">jelszavat</span></a>, mint az eredeti.

en: Password
hu: Jelszó

en: …get the user that is duplicating as an author.
hu: ...kapd meg a felhasználót, amelyik íróként kétszerez.

en: …get the same author as original.
hu: ...kapd meg ugyanazt az írót, mint az eredeti.

en: Author
hu: Író

en: …get the standard post format.
hu: ...szerezd meg a standard bejegyzés formátumot.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">post format</span></a> as original.
hu: ...szerezd meg az ugyanolyan <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">bejegyzés formátumot</span></a>, mint az eredeti.

en: Format
hu: Formátum

en: …get the default page template.
hu: ...szerezd meg az alapértelmezett oldalsablont.

en: …get the same page <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> as original.
hu: ...szerezd meg ugyanazt a <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">sablont</span></a>, mint az eredeti.

en: Template
hu: Sablon

en: …get no featured image.
hu: ...ne szerezz semmilyen funkciós képet.

en: …it will set the same <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">featured image</span></a> as the original.
hu: ...ugyanazt a <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">funkciós képet</span></a> fogja beállítani, mint az eredeti.

en: Featured image
hu: Funkciós kép

en: …get no content (be completely blank).
hu: ...ne szerezz tartalmat (legyen teljesen üres).

en: …get all the content (text, images, videos and other elements/blocks) from the original.
hu: ...szered meg az összes tartalmat (szöveg, képek, videók és egyéb elemek/blokkok) az eredetitől.

en: Content
hu: Tartalom

en: …get an empty <i>custom</i> excerpt (and default to taking the first 55 words of the post).
hu: ...szerezz egy üres <i>egyedi</i> excerpt-et (és alapértelmezetten vegye a bejegyzés első 55 szavát).

en: …get the custom <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt</span></a> (post/page summary) of the original (if the original had any).
hu: ...szerezd meg az egyedi <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt-et</span></a> (bejegyzés/oldal tartalom) az eredetitől (ha az eredtinek volt bármennyi).

en: …get a blank slug, unless the page is published, then it will generate it automatically.
hu: ...szerezz egy üres slug-ot, hacsak nincs az oldal publikálva, akkor automatikusan létrehoz egyet.

en: …get the same <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> of the original. (However after publishing it will give it automatically a new slug because 2 pages cannot be on the same URL).
hu: ...szerezd meg ugyanazt a <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug-ot</span></a> az eredetitől. (Viszont, amiután publikálva lesz, automatikusan hozzá lesz adva egy új slug, mert 2 oldal nem lehet ugyanazon az URL-en).

en: …get the status “Draft”.
hu: ...szerezd meg a "Vázlat" állapotot.

en: …get status of original article (which can be “published” or “deleted” etc.)
hu: ...szerezd meg az eredeti cikk állapotát (amely lehet "publikálva" vagy "törölve" stb.)

en: Status
hu: Állapot

en: …get the date & time at time of copying.
hu: ...szerezd meg a másolás dátumát & idejét.

en: …get the same creation date & time as the original.
hu: ...szerezd meg ugyanazt a létrehozási dátumot & időt, mint az eredeti.

en: Date
hu: Dátum

en: …be titled “Untitled”.
hu: ...legyen elnevezve "Névtelennek".

en: …get the title as defined in the <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">next section</span></a>.
hu: ...szerezd meg a címet, mint a <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">következő szakaszban</span></a> meghatározva.

en: Title
hu: Cím

en: <b>If <u class="cdp-f-w-bold">un</u>checked</b> copies will...
hu: <b>Ha <u class="cdp-f-w-bold">nem</u>ellenőrzött</b> a másolatok...

en: <b>If checked</b> copies will...
hu: <b>Ha ellenőrzött</b> a másolatok...

en: Which <b class="cdp-ff-b4">elements</b> shall be copied?
hu: Melyik <b class="cdp-ff-b4">elemek</b> legyenek másolva?

en: + Add / manage / import / export settings
hu: + Adj hozzá / kezelj / importálj / exportálj beállításokat

en: settings
hu: beállítások

en: Add new
hu: Adj hozzá újat

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Below are your
hu: Lennebb vannak a

en: Don't show this intro – never again!
hu: Ne mutasd meg ezt az intrót – soha többé!

en: Got it, close intro!
hu: Értettem, közeli intró!

en: …and you can also <b>delete duplicate</b> posts easily, see below :)
hu: ...és könnyen <b>tötölheted is a másolatot</b> , lásd alább :)

en: Admin bar
hu: Rendszergazda sáv

en: Edit screen
hu: Szerkesztői képernyő

en: List of posts/pages
hu: Bejegyzések/oldalak listája

en: You can now easily copy posts & pages in various areas:
hu: Most könnyedén másolhatsz bejegyzéseket & oldalakat különböző területeken:

en: Show intro
hu: Mutasd az intrót

en: Welcome to Copy & Delete Posts!
hu: Üdvözöl a Copy & Delete Posts!

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Settings
hu: Beállítások

en: post
hu: bejegyzés

en: this
hu: ez

en: Copy of
hu: Másolata

en: There was an error with this notification.
hu: Hiba lépett fel ebben az értesítésben.

en: It will hide this banner just for now.
hu: El fogja rejteni ezt a szalagcímet csak mostanra.

en: Premium
hu: Prémium

en: Plugin has been installed successfully, feel free to check those awesome features!
hu: A bővítmény sikeresen telepítve, nyugodtan nézd meg azokat a fantasztikus funkciókat!

en: There was an error and we couldn't kill the task.
hu: Hiba lépett fel, és nem tudtuk kivégezni a feladatot.

en: The task has been killed
hu: A feladat ki lett végezve

en: There was an error and we couldn't hide the task.
hu: Hiba lépett fel és nem tudtuk elrejteni a feladatot.

en: The task has been hidden
hu: A feladat el lett rejtve

en: We couldn't update task list, please try again later or kill tasks individualy.
hu: Nem tudtuk frissíteni a feladatlistát, kérlek, próbáld újra később vagy végezz ki feladatokat egyénileg.

en: Tasks cleared!
hu: Feladat törölve!

en: This banner will not appear again, if any feature is missing you can ask for it on our support forum!
hu: Ez a szalagcím nem fog újra megjelenni, ha bármilyen funkció hiányzik, a támogatási fórumunkban kérheted!

en: Alright! We will ask you again in 14 days!
hu: Rendben! Újra fogjuk kérdezni 14 napon belül!

en: Thank you very much for the review, this banner will not appear again!
hu: Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést, többé nem fog megjelenni ez a szalagcím!

en: Cannot send dismiss request. Are you connected to the internet?
hu: Nem lehet elutasítani a kérést. Kapcsolódva vagy az internethez?

en: There was an issue while dismissing banner, please do it next time again.
hu: Hiba lépett fel a szalagcím visszautasítása közben, kérlek, következőkor csináld újra.

en: Manual Cleanup removed
hu: Manuális Tisztítás eltávolítva

en: Copy this post
hu: Másold ezt a bejegyzést

en: test
hu: teszt

en: Copy & Delete Posts Menu
hu: Copy & Delete Posts menü

en: <span id="cdp-menu">Copy & Delete Posts</span>
hu: <span id="cdp-menu">Bejegyzések Törlése & Másolása</span>

en: Copy this
hu: Másold ezt

en: Copy
hu: Másolás

en: Please select basic settings for this copy.
hu: Kérlek, válassz alapvető beállításokat ehhez a másolathoz.

en: Please select at least one row to copy and try again.
hu: Kérlek, válassz ki legalább egy sort a másoláshoz és próbáld újra.

en: Please select at least one row to copy.
hu: Kérlek, válassz ki legalább egy sort a másoláshoz.

en: –––––––––––––- END OF THE DEBUG OUTPUT –––––––––––––-
hu: –––––––––––––- A HIBAKERESÉSI KIMENET VÉGE –––––––––––––-

en: You're crazy! – Here is the output:
hu: Őrült vagy! – Itt van a kimenet:

en: Are you REALLY sure?
hu: TÉNYLEG biztos vagy benne?

en: This post is a duplicate of
hu: Ez a bejegyzés másolata a

en: Change the type of this copy <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>
hu: Cseréld ki ennek a másolatnak a típusát <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites.
hu: Ha multisite-on vagy, tudod másolni más honlapokra is.

en: This is a Premium Feature.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Check it out and upgrade today</a>,<br>we made it <b>really affordable!</b>
hu: Ez egy Prémium Funkció.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Nézd meg, és frissíts még ma</a>,<br>nagyon megfizethetővé <b>tettük!</b>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites with the Premium Plugin. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Order it now!</a>
hu: Ha multisite-on vagy, tudod másolni más honlapokra is a Prémium Bővítménnyel. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Rendeld meg most!</a>

en: here
hu: itt

en: Define your copy settings
hu: Határozd meg a másolási beállításaid

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Auto Cleaned-up
hu: Automatikusan Tisztítva

en: Deleted Posts
hu: Törölt Bejegyzések

en: Kill
hu: Kivégzés

en: Auto Cleaning-up
hu: Automatikus Tisztítás

en: Deleting Posts
hu: Bejegyzések Törlése

en: Change it to blank
hu: Cseréld ki üresre

en: Change it to (Name of original)
hu: Cseréld ki az (Eredeti neve)-re

en: only if <u><b>not</b></u> empty
hu: csak akkor, ha <u><b>nem</b></u> üres

en: <b>including</b> empty
hu: az üreset <b>beleértve</b>

en: Something went wrong and we couldn't send request, are you connected to the internet?
hu: Valami hiba lépett fel, és nem tudtuk elküldeni a kérést, kapcsolódva vagy az internethez?

en: Something went wrong and we couldn't send request, please try refresh page and try again.
hu: Valami hiba lépett fel, és nem tudtuk elküldeni a kérést, kérlek, próbáld meg újratölteni az oldalt és próbáld újra.

en: Unknown response, please try refresh the page!
hu: Ismeretlen válasz, kérlek, próbáld meg az oldal újratöltését!

en: License is valid, press the button again to activate!
hu: Az engedély érvényes, nyomd meg újra a gombot, hogy aktiváld!

en: License is already active, let us reload the page!
hu: Az engedély már aktív, engedd meg, hogy újratöltsük az oldalt!

en: Please enter license key, currently it is empty.
hu: Kérlek, add meg az engedély kulcsát, jelenleg ez üres.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task. – Please check console for more info.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk feltelepíteni a törlési feladatot. – Kérlek, nézd meg a konzolt több információért.

en: – Please try without throttling.
hu: – Kérlek, próbáld meg elfojtás nélkül.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk feltelepíteni a törlési feladatot.

en: Deletion process started, you can close this page now and wait till the process ends!
hu: A törlési folyamat elkezdődött, mostmár bezárhatod ezt az oldalt, és várj, amíg a folyamat befejeződik!

en: You have wrong count in throttling field, please fix.
hu: Hibás számlálásod van a fojtási mezőben, kérlek, javítsd ki.

en: Nothing to do here, please select at least one post to delete.
hu: Semmi tennivaló nincs itt, kérlek, válassz ki legalább egy bejegyzést törlésre.

en: Please check that you completed all steps, before this task!
hu: Kérlek, ellenőrizd, hogy befejezted az összes lépést, ezelőtt a feladat előtt!

en: No posts/pages meeting the current filter conditions.
hu: Egyik bejegyzés/oldal sem éri el a jelenlegi szűrő feltételeket.

en: You did not select any filter.<br>Click <a href="#" class="cdp-show-the-copies">here</a> to show all copies (of the selected post type) made by this plugin.
hu: Nem választottál ki semmilyen szűrőt.<br>Kattints <a href="#" class="cdp-show-the-copies">ide</a> hogy megjelenítsd az összes másolatot (a kiválasztott bejegyzéstípusból), amelyet ez a bővítmény készített.

en: Cannot connect to the server, premium filters will not be applied.
hu: Nem lehet csatlakozni a szerverhez, a prémium szűrők nem lesznek alkalmazva.

en: Please, check for: which duplicates you are looking for
hu: Kérlek, nézd meg: melyik másolatokat keresed

en: Something went wrong and we couldn't get post list. – Please check console for more info.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk megszerezni a bejegzések listáját. – Kérlek, nézd meg a konzolt több információért.

en: There was an error while getting data from server, please try again.
hu: Hiba lépett fel az adatok megszerzése közben a szervertől, kérlek, próbáld újra.

en: Copy in progress...
hu: Másolás folyamatban...

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings – please try again!
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk megszerezni a profil beállításait – kérlek, próbáld újra!

en: Copy & Delete Post – Error
hu: Copy & Delete Posts – Hiba

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings. – Check console for more details
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk megszerezni a profil beállításait. – Nézd meg a konzolt több részletért

en: Unable to recognize selected profile, please try again.
hu: Nem lehetett felismerni a kiválasztott profilt, kérlek, próbáld újra.

en: Couldn't recognize that button, please try again.
hu: Nem lehetett felismerni azt a gombot, kérlek, próbáld újra.

en: Something went wrong and we couldn't copy this post. – See dev console for more info.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk másolni ezt a bejegyzést – Lásd a dev konzolt több infóért.

en: Something went wrong and we couldn't copy this post – please try again!
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk másolni ezt a bejegyzést – kérlek, próbáld újra!

en: You need to insert positive number for copies.
hu: Pozitív számú másolatot kell beillesztened.

en: (Name of original)
hu: (Eredeti neve)

en: Something went wrong and we couldn't save your settings. – Please check console for more info.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk elmenteni a beállításaid. – Kérlek, nézd meg a konzolt több infóért.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk elmenteni a beállításaid.

en: All your settings were saved!
hu: Az összes beállításod el lett mentve!

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings. – Please check console for more info.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk frissíteni az intró beállításokat. – Kérlek, nézd meg a konzolt több infóért.

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings – try again!
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk frissíteni az intró beállításokat – próbáld újra!

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings.
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk elmenteni az intró beállításokat.

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings!
hu: Valami nem sikerült, és nem tudtuk elmenteni az intró beállításokat!

en: No items to show, try with other filters!
hu: Nincs megjelenítésre való tárgy, próbáld meg más szűrőkkel!

en: This will establish connection to the chat servers
hu: Ez kapcsolatot hoz létre a chat szerverekhez

en: Connect with support (click to load)
hu: Vedd fel a kapcsolatot a támogatással (kattints a betöltéshez)

note: Description of the plugin
en: The best solution to easily make duplicates of your posts & pages, and delete them in one go.
hu: A legjobb megoldás, hogy könnyedén készíts másolatokat a bejegyzéseidről & oldalaidról, és ki is töröld őket egyúttal.

note: Plugin Name of the plugin
en: Copy & Delete Posts
hu: Copy & Delete Posts - Bejegyzések Másolása és Törlése
